Zniżka na kawę

Zniżka na kawę oraz herbatę z Instytutu kawy w Łodzi wynosi aż 10%. Możesz otrzymać ją bardzo szybko, wystarczy, że napiszesz do nas na adres mailowy kontakt@fitiron.pl. W mailu napisz krótko skąd jesteś, jak często ćwiczysz i co lubisz trenować 🙂 Oferta obejmuje wszystkie kawy i herbaty z zaprzyjaźnionej palarni. Chłopaki palą naprawdę najlepszą, aromatyczną, mocną i świeżą kawę z całego świata. Wybierz jaką kawę lub herbatę potrzebujesz ze strony naszych partnerów i daj nam znać 😀

Aby otrzymać kawę i herbatę ze zniżką musisz również zamówić ją bezpośrednio u nas najlepiej we wspomnianej powyżej wiadomości mailowej. I tyle. Szybko, łatwo, a zniżką pozostanie z Tobą na bardzo długo. Kawę możesz odebrać u nas w Łodzi osobiście w studiu treningu personalnego lub wyślemy ją do Ciebie paczkomatem InPost (przy zamówieniu powyżej 120zł przesyłka gratis).

Kawa to tylko fragment naszej ciekawej oferty. Poza Treningami personalnymi otwieramy lada chwila sklep internetowy. Będzie on zawierał zdrową żywność, suplementy oraz oczywiście kawę i herbatę. Jeśli jesteś zainteresowany daj nam znać co widziałbyś w takim sklepie, a chętnie rozszerzymy naszą ofertę. 

Zapraszamy do kontaktu. Zerknijcie również na nasz cennik oraz pozostałe usługi jako Trenerów Personalnych.

Dodatkowa nowość to nasz kanał na You Tube. Zerknijcie na niego aby poznać technikę wielu ćwiczeń.

Zniżka na kawę