Trening Personalny Łódź Bałuty

Trening Personalny Łódź Bałuty

Trening Personalny Łódź Bałuty, a dokładnie trening personalny w plenerze. W artykule poniżej chcielibyśmy poruszyć zalety i korzyści treningu na świeżym powietrzu. Treningi personalne prowadzimy w Parku im. Adama Mickiewicza na Bałutach. Artykuł jednak będzie oczywiście w szerszym kontekście.

Dla osób, które jednak będą wolały trenować z bezpiecznej, komfortowej i zamkniętej przestrzeni jesteśmy do dyspozycji w studiu treningu personalnego. 

Świeże powietrze, słońce, trawa czyli miękkie podłoże. W trzech słowach “kontakt z naturą” jest bardzo ważny w naszym życiu. Wyjście z domu, oderwanie się od komputera samo w sobie jest już bardzo dobre dla naszego zdrowia. Jeśli dołożymy do tego jeszcze ruch pod okiem profesjonalnego trenera zamknie nam się to w idealną całość. Co dzięki temu zyskamy:

Dużo większą odporność naszego organizmu.

Kontakt ze światem zewnętrznym poza naszym mieszkaniem oraz przyśpieszone tętno będzie tylko wzmacniać nasz układ oddechowy. Nie bójmy się również podejmować takiego działania kiedy pogoda jest nieco gorsza. Niższa temperatura czy wiatr nie będą groźne pod warunkiem, że trening outdoorowy będziemy realizować systematycznie.

Większe spalanie tkanki tłuszczowej

Dzięki świeżemu powietrzu dużo mocniej dotlenimy i tym samym zmęczymy nasze ciało. Będzie się to odbywało w dużo bardziej naturalny sposób niż trening na siłowni czy w innym zamkniętym pomieszczeniu. Nasze samopoczucie bardzo szybko się poprawi, hormony szczęścia zaczną mocniej pracować, czego efektem będzie większe zaangażowanie, entuzjazm i większa praca.

Obniżenie poziomu stresu waszego organizmu

Natura w okół, kojący zielony kolor, witamina D dzięki promieniom słonecznym. Tego typu korzyści na pewno spotkają Was na treningu w plenerze. Nie tylko wasze zdrowie, ale również wygląd bardzo na tym skorzysta. Cera nabierze koloru, uśmiech który pojawi się na twarzy bez wątpienia poprawi urodę każdej aktywnej kobiety.

Poprawa jakości snu i szybsze zasypianie

Pozytywne zmęczenie na świeżym powietrzu na pewno zaowocuje lepszy snem. Na pewno wiecie jak wam się śpi po np. aktywnym dniu na działce. W treningu wykonacie dużo więcej, dużo bardziej prawidłowych ruchów niż np. kilkugodzinne grabienie liści czy koszenie trawy. Sylwetka będzie się systematycznie poprawiać, szybko wieczorem zaśniecie bardzo rozluźnieni. Obudzicie się wyspani i pełni energii. Kolejny dzień będzie dużo bardziej efektywny i pełen sukcesów.

Organizacja miejsca i warunków treningu przez Trenera Personalnego

W tym wszystkim nieodzowny będzie oczywiście Trener Personalny. Jesteśmy doświadczeni w prowadzeniu treningów personalnych oraz zajęć grupowych na świeżym powietrzu. Zapewnimy dla Was sprzęt treningowy w postaci ketli, piłek, gum, trxa, maty itp. Znajdziemy w parku lub w Waszym ogrodzie dogodne miejsce z równym trawnikiem oraz elementami, które można wykorzystać. Bardzo ważne jest dla nas aby wskazane miejsce zapewniło komfort bez udziału innych osób np. przechodzących co chwile tuż obok.

Wsparcie Trenera Personalnego wiedzą i doświadczeniem

Oczywiście nasza rola nie kończy się na stworzeniu bardzo dobrych warunków treningowych. Tak jak ma to miejsce w studiu treningu personalnego tak samo w parku przekazujemy naszą wiedzę oraz technikę ćwiczeń. Jakość naszej pracy jest taka sama, ponieważ tak jak trening tak i praca na świeżym powietrzu może być bardzo przyjemna. Motywujemy, wspieramy, udzielamy rad oraz wskazówek dietetycznych podczas takiego spotkania. Cały czas skupiamy się na celu jaki wskazaliście na początku.

Zapraszamy Was serdecznie do aktywności na świeżym powietrzu. Ruch w każdej formie jest zdrowy i dużo lepszy niż siedzenie za biurkiem. Jeśli oczywiście do tego będziemy mogli przyspieszyć Wasze postępy treningowe, spowodować, że stracicie zbędne kilogramy, a wasza podstawa ciała się wyprostuje to jesteśmy w 100% do Waszej dyspozycji.

Do zobaczenia w Parku Julianowskim 🙂