Trening Personalny Łódź Bałuty

Trening Personalny Łódź Bałuty, a dokładnie trening personalny w studio treningu personalnego Be Better na Teofilowie ul. Zbąszyńska 3a w Łodzi.

Nazywam się Dominika Ponitka-Maksymiec. Treningi ze mną odbywają się indywidualnie, czyli jeden na jeden lub w parach co ma wielkie znaczenie dla motywacji oraz wzajemnego wsparcia. Jako Trener Personalny mam ponad 8 letnie doświadczenie. Kwalifikacje, które sprawdzisz tutaj oraz wiele bardzo dobrych opinii. Jestem pasjonatką Treningu z ketlami i ćwiczeń które bardzo skutecznie korygują wady postawy. Od 3 lat specjalizuję się również w treningu z kobietami w ciąży oraz po ciąży.

Jak przebiega trening oraz pierwsze spotkanie?

Form kontaktu z nami jest co najmniej kilka. Okienko messengera w prawym dolnym rogu. Mail: kontakt@fitron.pl oraz telefon: 609 860 382. Podczas rozmowy przekazuje dokładne informacje jak trafić do studia. Gdzie zaparkować jeśli przemieszczasz się autem oraz co zabrać ze sobą. Zadzwoń lub napisz jeśli chcesz się umówić. Jak masz jakieś pytania również dzwoń. Nie musisz czytać tego artykułu do końca 😉

Gdy już pojawisz się w studiu bardzo chętnie pokaże Ci jak wygląda sala do ćwiczeń oraz gdzie znajdują się pozostałe pomieszczenia. Zaczynamy od krótkiej rozmowy, czyli wywiadu. Pytania o stan zdrowia, możliwości, ograniczenia oraz cele mają za zadania określić jak będą wyglądały kolejne treningi. Wszystko musi przebiegać bezpiecznie, komfortowo oraz zgodnie z wyznaczonymi celami.

Siłownia Retkinia a studio

Co wyróżnia trening personalny ze mną?

Podczas pierwszej rozmowy oraz w czasie pierwszych treningów dokładnie tłumacze co w danych blokach będziemy realizować. Po co robimy rozgrzewkę, która już od samego początku przygotowana jest pod kolejne ćwiczenia. Ile dla danej osoby poświęcimy czasu na wzmacnianie, ile na mobilizacje i jak długo zalecamy rozciągać się na treningu oraz w domu.

Kwestia bardzo skrupulatnie poruszana na treningach to odżywianie. Co dana osoba je, jak często, czy jest to przetworzona żywność czy zdrowe produkty dostępne również w naszym sklepie internetowym. Cały czas podpowiadam jak w kolejnych etapach zmieniać swoje nawyki żywieniowe.

 Czy taka forma współpracy jest na pewno dla Ciebie?

Skontaktuj się ze mną. Po krótkiej rozmowie odpowiem na Twoje pytania. Dam znać czy Trening Personalny jest na pewno dla Ciebie. Czy może dobrze radzisz sobie sam/sama na siłowni lub podczas aktywności na świeżym powietrzu. Dla wielu osób ciągła współpraca z Trenem to bardzo pozytywna i ogromna zmiana, która ma wpływ na całe bieżące życie. Motywacja, nauka nowych umiejętności, kontrola ale również wsparcie i źródło wielu informacji. Dla innych wystarczające będą treningi kontrolne 2-3 razy w miesiącu, a całość będzie opierać się na planie treningowym oraz kontakcie on line. 

Zapraszam. Pamiętaj. Najgorsze co może Cie spotkać to brak działania. Nie czekaj!

Jestem również na Retkini. Sprawdź tutaj :)