Trening Kettlebells Łódź
Trening Kettlebells Łódź

Trening Kettlebells Łódź

Trening Kettlebells Łódź to nasz ostatni projekt jakim są zajęcia w plenerze. Uczymy na nich jak prawidłowo ćwiczyć z odważnikami. Zajęcia prowadzimy zawsze we dwójkę jeszcze dokładniej pilnując techniki ćwiczeń. Zapewniamy ponad 20 odważników, mocną muzykę, wesołą atmosferę oraz za każdym razem innym plan treningowy. Poprawa sylwetki przez spalanie ogromnych ilości kalorii gwarantowane. Trening poza techniką pracy zawiera również część siłową oraz kondycyjną.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy wieczorem w Parku Julianowskim. Zbieramy się o zgodnie z mapą, pod blokiem przy ul. Kniaziewicza 4 i zabieramy sprzęt. Kto się spóźni niech kieruje się od razu do parku. Dokładną godzinę zajęć i czy na pewno się odbędą (pogoda, urlop, itp.) sprawdź w aktualnym wydarzeniu na Facebooku.

Jak zapisać się na zajęcia ??

Wyślij SMS na nasz numer 577 810 228 z imieniem i nazwiskiem o treści “Zapisuje się na zajęcia” lub wyślij te same dane na adres maksymtrener@gmail.com. Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba uczestników: 20 osób. Przed zajęciami dokonaj opłaty w wysokości 10zł od osoby za jedne zajęcia na następujący nr konta:

Fit Iron Wojciech Maksymiec
mbank:
34 1140 2004 0000 3302 7881 5240

W przypadku deszczowej pogody zwracamy środki lub można je wykorzystać na naszych grupowych zajęciach on line, które odbędą się o tej samej porze jeśli pogoda nie dopisze. Zapraszamy do kontaktu z nami po więcej informacji. 

Zajęcia odbędą się jeśli zbierze się minimum 5 osób.

Mamy nadzieje, że będziecie bawić się tak dobrze jak ostatnim razem.

Na Trening Kettlebells Łódź zabierzcie ze sobą:

  • osobę towarzyszącą – chcemy zarażać nowe osoby tym sportem 🙂
  • maty lub koce
  • wodę i strój sportowy najlepiej już na sobie
  • bojowe i energetyczne nastawienie 😉

Trening z nami jest zawsze dostępny jako wydarzenie na FB.

Możesz je zobaczyć tutaj.

Do zobaczenia. Siła 🙂