Trening Kettlebells Łódź
Trening Kettlebells Łódź

Trening Kettlebells Łódź

Trening Kettlebells Łódź to nasz ostatni projekt jakim są zajęcia w plenerze. Uczymy podczas zajęć jak prawidłowo ćwiczyć z odważnikami. Zapewniamy ponad 20 odważników po uprzednim zgłoszeniu potrzeby wypożyczenia. Gwarantujemy mocną muzykę, wesołą atmosferę oraz za każdym razem innym plan treningowy. Poprawa sylwetki przez spalanie ogromnych ilości kalorii gwarantowane. Trening poza techniką pracy zawiera również część siłową oraz kondycyjną.

Zajęcia odbywają się w piątki wieczorem lub soboty rano w Parku Julianowskim. Zbieramy się przy wejściu do parku od strony skrzyżowania ul. Zgierskiej i Biegańskiego. Osoby chcące pożyczyć odważniki przychodzą 15 minut wcześniej pod blok nr 48 na ul. Kniaziewicza 4. Dzień wcześniej trzeba dać nam znać ile ketli potrzebujecie. Dokładną godzinę zajęć i czy na pewno się odbędą (pogoda, urlop, itp.) sprawdź w aktualnym wydarzeniu na Facebooku.

Jak zapisać się na zajęcia ?

Nie musisz się zapisywać jeśli masz swój odważnik. Wystarczy, że pojawisz się w wyżej wskazanym miejscu o wyznaczonej godzinie. Opłata za 1 trening to 20zł. Płatne na miejscu lub na poniższy numer konta:

Fit Iron Wojciech Maksymiec
mbank:
34 1140 2004 0000 3302 7881 5240

W przypadku deszczowej pogody zwracamy środki lub przechodzą one na kolejne zajęcia. 

Mamy nadzieje, że będziecie bawić się tak dobrze jak rok temu.

Na Trening Kettlebells Łódź zabierzcie ze sobą:

  • ketla jeśli posiadasz
  • maty lub koce
  • wodę i strój sportowy najlepiej już na sobie
  • bojowe i energetyczne nastawienie 😉

Trening z nami jest zawsze dostępny jako wydarzenie na FB.

Możesz je zobaczyć tutaj.

Do zobaczenia. Siła 🙂