Zajęcia Kettlebells Łódź

Zajęcia Kettlebells Łódź to przede wszystkim świetna atmosfera, zabawa i nauka techniki. Wprowadzamy i uczymy osoby początkujące, a tym bardziej doświadczonym dajemy solidny wycisk. Może się wydawać, że nie da się pogodzić różnych poziomów osób biorących udział w zajęciach. Nic bardziej mylnego. Mamy na to swoje metody. Poznasz jak wykonywać podstawowe ćwiczenia z ketlami oraz łączyć je w złożone układy dzięki którym wzmocnisz mięśnie i spalisz tłuszcz. Wpadnij i sam zobacz.

Gdzie prowadzone są zajęcia?

W studiu treningu personalnego BeBetter Studio na ul. Zbąszyńskia 3A. Pod tym linkiem dowiesz się więcej szczegółów. Zajęcia prowadzi doświadczony Trener, zawodnik oraz fizjoterapeuta Filip Ponitka. 

My jako Fit Iron Trenerzy Personalni niestety nie prowadzimy już zajęć grupowych z Ketlami. Zapraszamy jednak na Treningi Personalne w parach gdzie również wyjaśniamy technikę pracy z odważnikami kulowymi, motywujemy, a jeśli na kogoś skutecznie działa taki sposób motywacji wprowadzamy elementy rywalizacji 😉

Razem z Filipem prowadzimy zajęcia oraz Treningi Personalne od ponad 8 lat. Dostarczając wielu pozytywnych emocji, nowych umiejętności oraz korzyści w postaci poprawy sylwetki i sprawności naszym podopiecznym.

Jak umówić się na Trening personalny?

W prawym dolnym rogu znajdziesz ikonę messengera. Napisz do nas lub zadzwoń. Dane do kontaktu znajdziesz również tutaj.

Zalety treningu w grupie , szczególnie grupie Kettlebells😃 :

1. Zawsze możesz zabrać koleżankę / kolegę i trenować razem 👫👭👬

2. Odreagujesz cały stres, który dopadł Cie w pracy kilka godzin wcześniej.

3. Podwójna dawka motywacji – w grupie siła, wszyscy walczą do końca i motywują Cię do ostatniego momentu, dzięki temu jesteś w stanie przekraczać swoje granice 💪🦵👊

4. Czegoś nie rozumiesz, nie potrafisz – nic się nie martw, Trener prowadzący zajęcia bardzo dokładnie dopasują ćwiczenia do twoich możliwości🏋️‍♂️🏋️‍♀️📜

5. Mocna muzyka – odpowiednio dobrana do tempa i charakteru zajęć, motywuje i nakręca do treningu.🎼🎤🎸

6. Po treningu wrócisz do domu mocno zrelaksowany dzięki czemu będziesz lepszym partnerem, rodzicem lub dzieckiem dla swoich bliskich.

Co Cie czeka jeśli nie podejmiesz aktywności fizycznej np. z odważnikami kettlebells? Zawsze staramy się motywować w sposób pozytywny więc nie będziemy rozwijać tego tematu. Tematu chorób cywilizacyjnych, bólu pleców, nadwagi, otyłości, zadyszki od wejścia na pierwsze piętro itp. 

Jeśli potrzebujesz jeszcze większej dawki mocy zajrzyj do naszego sklepu z suplementami oraz zdrową żywnością. 

Warto również zarejestrować się na sklepie i dodać do newslettera. Chętnie wysyłamy zniżki oraz merytoryczne informacje na temat treningu.