Trening Personalny

Indywidualne Prowadzenie

 
Indywidualne Prowadzenie. Czy jest niezbędny i konieczny, czy może to tylko fanaberia i kaprys osób, które na niego stać? Jak myślicie i jakie są Wasze opinie w tym temacie?

W naszej pracy bardzo często spotykamy się może nie, z aż tak skrajnymi opiniami. Jednak wiele osób nie wie w ogóle co to jest, jak to się robi i po co ten Trener tak stoi jak kat i pilnuje swojej ofiary

Zdarzało mi się słyszeć, że dana osoba nie wiedziała, że taka instytucja w ogóle istnieje lub mówiła, że spotyka się z czymś takim pierwszy raz.

Naszym zdaniem nie ma lepszej i szybszej drogi co celu niż dobrze zaplanowany, indywidualny oraz profesjonalnie przeprowadzony trening personalny.
Chcesz naprawić zęby idziesz to stomatologa. Chcesz mieć ładną fryzurę idziesz to fryzjera. Dlaczego zatem miałbyś nie chcieć ładnie i dobrze wykonywać przysiadu lub martwego ciągu. Tak aby efekty były lepsze,a ryzyko kontuzji minimalizować do maksimum.
Trening personalny to cała masa zalet (jeśli będziecie chcieli o reszcie napiszę następnym razem). Między innymi kwestia niezwykle ważna, czyli motywacja oraz kwestia edukacyjna.

Nie jest prawdą, że trening 1 raz w tygodniu nie ma sensu. Jeśli dana osoba sie uczy, zapamiętuje wskazówki trenera i wykorzystuje je we własnym treningu to ma to jak najbardziej sens. W takim treningu rola Trenera jako doradcy i logistyka całotygodniowej aktywności również będzie bardzo ważna.

Motywacja? Tej nie brakuje takim osobom jakimi najczęściej są Trenerzy. Co ważne aktywni Trenerzy, którzy ćwiczą oraz biorą udział w różnych zawodach. Poziom samodyscypliny jest tutaj bardzo wysoki. Czemu wiec nie podzielić się tą “mocą” z drugim człowiekiem i porwać go do walki o lepszą sylwetkę, pewność siebie i masę endorfin 💪😎

Czy My mamy kompetencje i charakter aby dobrze prowadzić Trening Personalny? Sprawdź opinie o nas na naszym profilu FB oraz stronie www. Zerknij też na certyfikaty ze szkoleń, a następnie rozpocznij z Nami współpracę.
Zapraszamy