Witaminy i Mikroelementy

Witaminy i mikroelementy.

Zestaw nie tylko na odporność ale również na lepsze samopoczucie oraz regeneracje. Efekty treningowe, lepszy sen oraz koncentracje również się poprawią.

Nie stosuje go jakoś bardzo regularnie, ponieważ nie jestem fanem przyjmowania cały czas proszków. Staram się skupiać na prawidłowym odżywianiu. Szczególnie, że przyswajalność witamin i mikroelementów w tabletkach jest jakąś jedną wielką tajemnicą XXI wieku.

Niestety są takie okresy jak teraz kiedy pogoda jest bardzo zmienna, wirusów w powietrzu nie brakuje, jesteśmy przemęczeni, zestresowani i niewyspani. Wtedy właśnie wskazana suplementacja witaminami będzie bardzo pomocna. Z mojego doświadczenia zalecałbym stosowanie jej właśnie w tych trudnych okresach przez około kilka tygodni 2-3 razy w roku.

Kolejnym aspektem bardzo cennym dla Nas są starty w zawodach sportowych. To okres ciężkich treningów gdzie wskazany zestaw witamin i mikroelementów również się sprawdził. To również wskazówka dla Was gdy nagle wracacie do aktywności sportowej. Chcecie dokręcić śrubę, szybko sie zredukować i kombinujecie z dietą. Łatwo wtedy zapomnieć o niektórych mikroskładnikach i osłabić organizm.

Niektóre witaminy sprawdziłem i przełożyły się bardzo bezpośrednio na efekty treningowe, a niektóre działają w sposób pośredni. Jest nawet taka zasada, że jeśli nie czujesz, że coś działa po dłuższym czasie stosowania. To znaczy, że to rzeczywiście nie działa lub nie brakuje tego w Twoim organizmie.

Pamiętajcie oczywiście, że witaminy i  mikroelementy to tylko “kilka puzzli” w całej układance jaką jest zdrowy i silny organizm. To wszystko nie zadziała lub zadziała tylko na chwilę jeśli nie będziecie spać, dobrze jeść i starać się czasem wyciszyć, zwolnić i zrelaksować.

Te i inne artykuły przeczytacie również na naszym profilu na FB 🙂 gdzie można zostawić like’a