Trenerzy w biurze Zawodów

Trenerzy w biurze Zawodów

Trenerzy w biurze Zawodów. Weekend w pracy w Team’ie Garage Games 2018 na Targach Go Active Show w Ptak Warsaw Expo. Super zawody, super ekipa i super zawodnicy. Prestiżowa impreza jak zawsze bezbłędnie zorganizowana przez Krzysztof Bajera. 

W tym roku realizowaliśmy się jako biuro zawodów. Świetne doświadczenie widzieć i brać udział w tej wielkiej machinie. Nauka nie pójdzie w las. Zdobytą wiedzę wykorzystamy przy organizowaniu własnych większym i mniejszych imprez Kettlebells

Sobotni dzień rozpoczęliśmy od weryfikacji zawodników oraz wydawania pakietów startowych. Staraliśmy się również służyć pomocą oraz informacją. Przebieg zawodów to już sprawdzanie kart zawodników oraz nanoszenie wyników do systemu. Wbrew pozorom nie jest to proste. Popełniony błąd może zaważyć na wyniku, a nawet wygranej lub przegranej danego zawodnika. 

Najbardziej emocjonujące było podsumowanie sobotniego oraz niedzielnego dnia. Podliczenie końcowych wyników z finałowych Workoutów gdzie pojawił się remis :o. Organizator zgodnie z regulaminem postanowił rozstrzygnąć ten fakt dodatkowym pojedynkiem. 

Zakończenie imprezy to już wręczenie nagród, które zawsze budzi ogromne i bardzo pozytywne emocje. Wspólne zdjęcia, zbicie piątek i widzimy się za rok 🙂