Mistrzostwa Polski Kettlebells 2019

Mistrzostwa Polski Kettlebells 2019

Mistrzostwa Polski Kettlebells 2019. Miniony weekend był pełen emocji. Uczestniczyłam w V Mistrzostwa Polski Kettlebell HardStyle Challenge 2018 w Białymstoku. To trzecia edycja w której brałam udział.

W tym roku jechałam z nastawieniem na sprawdzenie własnych rekordów, a atmosfera Mistrzostw zdecydowanie sprzyja właśnie takiemu sprawdzianowi. Ciężka praca, treningi, poświęcenie. Przyszedł czas aby się sprawdzić.

Zawody to zawsze dobre doświadczenie, które przekłada się na własne treningi oraz pracę z podopiecznymi. Możliwość obycia się z niecodziennymi warunkami: publiczność, sędziowie, dodatkowa motywacja ale i stres. Bez względu na wyniki w poszczególnych bojach zawodnik wraca z nową energią, doświadczeniem i cudownymi wspomnieniami, bo atmosfera i ludzie, którzy towarzyszą w takim wydarzeniu i całym sercem wspierają to skarb.

Staram się startować co roku w tego typu wydarzeniach oraz podejmować inne wyzwania. Zdobyta wiedza jest możliwa do osiągnięcia tylko i wyłącznie podczas rywalizacji i sprawdzeniu się w trudnych warunkach. Jako Trener Personalny staram się później przekazać zdobytą wiedzę podopiecznym. Dziele się wiedzą i wrażeniami co niesamowicie motywuje osoby ćwiczące ze mną.

O moim poprzednim starcie w zawodach możecie przeczytać tutaj.