CKB Top Team Maksymiec

CKB Top Team Maksymiec

CKB Top Team Maksymiec. Przedstawiamy kolejną osobę w Polsce, która dołącza do elitarnej grupy CKB TOP-TEAM Polska z kompletem 5 zaliczonych ćwiczeń i pięcioma gwiazdkami na koszulce! :

– Wojciech MAKSYMIEC – reprezentujący Łódź

wyniki uzyskane podczas testów do TT:

waga ciała: 91kg
SSST – 205 powt./24kg/10min.
Military Press – 45,5kg
Pistol – 46kg
TGU – 56kg
Pull Up – 50kg

“Witam.
Nazywam się Wojtek Maksymiec. 

Jestem Trenerem Personalnym oraz wielkim pasjonatem treningu siłowego oraz siłowo-kondycyjnego.
Mam 37 lat. Jak widać starszy człowiek i może  być coraz silniejszym i sprawniejszym.
Po około 15 latach monotonnych ćwiczeń na siłowni, malejącej motywacji i nieudanych próbach ciągłej poprawy swojej sylwetki, 
w skutek bardzo pozytywnych dla mnie okoliczności, 4 lata temu poznałem wielu nowych ludzi z zupełnie innym i otwartym podejściem do sportu.

Moja wiedza w wielu aspektach aktywności fizycznej rosła z dnia na dzień, czerpiąc i ucząc się od najlepszych na szkoleniach, zajęciach i wspólnych treningach. Już wcześniej pracowałem jako trener na siłowni jednak przełom nastąpił w momencie sprawdzania swoich sił w treningu siłowo-kondycyjnym, a w szczególności w treningu z odważnikami kulowymi. 
Przełomowe również dla mojego ciała okazały się wszelkie metody oraz techniki mobilizacji w tym rozciągania, gdzie największa wiedzę pozyskałem na szkoleniach oraz zajęciach u Krzysztofa Bajery.

W młodości bieganie, piłka ręczna, a przez chwilę nawet siatkówka dały pewne podstawy jednak trening siłowy to zupełnie inna bajka.
Ciężka praca oraz niekończące się eliminowanie swoich słabych stron bardzo szybko procentowało, co motywowało do dalszej pracy. 
Potwierdziły się również w 100% słynne słowa Pavla Tsatsoulina mówiące, że Twoja siła jest wprost proporcjonalna do ilości i jakości wiedzy jaką dysponujesz.

Nigdy nie uważałem siebie za silną osobę jednak pewne klucze i metody treningowe zaczęły to zmieniać.
Kolejne znane słowa, nabrały ogromnego znaczenia i przyświecają mi przez cały czas, a mianowicie, że jesteśmy tak silni jak nasze najsłabsze ogniwo. 
Zacząłem robić wszystko aby rzeczy, których nie lubiłem robić stały się moim celem i aby wady przekuwać w zalety. Do dziś jest ich jeszcze cała lista jednak jak widać system sie sprawdza 

Ogromne podziękowania dla mojej żony Dominika Ponitka za wiarę oraz wsparcie.

Dziękuje również Krzysztof Bajera za motywacje, kluczowe wskazówki oraz 5tą gwiazdkę 
Niezbędna okazała się tutaj również wiedza zdobyta na szkoleniach Strong Seminars. Prowadzonych również przez Krzyśka Bajere w nowatorski i bardzo profesjonalny sposób.

Dzięki wielkie dla najlepszej grupy Crossfitowych Świrów . Szwadrony 7.0 to tam miał początek mój trening siłowo-kondycyjny. 
Nikt nigdy nie motywuje i nie wykańcza tak jak oni, ekipa nie do zdarcia. Jeszcze tam wrócę 

Kolejne cele już wkrótce. Bestia czeka 

Pozdrawiam.
Wojtek Maksymiec
577810228 Łódź “

Wielkie gratulacje Wojtek! 
Witamy w CKB Top-Team Polska!

Wykaz wymaganych ćwiczeń:
http://www.centrumkb.pl/top-team/top-team-wymagane-cwiczenia

Opinie na temat Wojtka jako trenera i jego efektów.