Technika ćwiczeń w domu

Technika ćwiczeń w domu. W tym dziale chcielibyśmy podzielić się z Wami naszym dość obszernym materiałem. Prawie 80 filmów nagranych podczas pandemii gdzie tłumaczymy technikę ćwiczeń w domu. Zakres ćwiczeń jest bardzo szeroki, między innymi są to techniki jak się mobilizować, rozciągać, wzmacniać, ale również pracować nad swoją wydolnością. Wykorzystujemy w tych ćwiczeniach głównie ciężar naszego ciała, jednak nie tylko. Pojawią się ćwiczenia z odważnikami kettlebells oraz z gumami oporowymi. Wielu z Was na pewno wróciło już do treningów jednak przymusowy tymczasowy lockdown niestety może spotkać każdego. 

Drogą wstępu, poniżej prezentujemy 3 dość ogólne nagrania jednak bardzo przydatne z różnych dziedzin, mające różne zastosowanie. 

Jeśli zejdziecie niżej, zobaczycie, że kolejne ponad 70 filmów podzieloną jest już na różne kategorie. Baza będzie się powiększać o nowe ćwiczenia oraz metody treningowe. Jakość nagrań oraz ich zastosowanie będzie dużo większe, ponieważ będziemy je już nagrywać w studiu treningu personalnego

Rozgrzewka

Obręcz górna

Obręcz dolna

Core i brzuch

Kondycja

Mobilizacje i Stretching

Tematyka działów po lewej stronie oczywiście będzie się przenikać. Nie da się w rozdzielić mobilizacji od obręczy dolnej, czy rozgrzewki od pozostałych elementów. Jednak chociaż częściowa próba poukładania tego ułatwi Wam poruszanie się na naszej stronie. 

Pamiętajcie, że każdy z nas jest inny i mimo pewnych punktów spójnych nie da się opracować jednej uniwersalnej metody dla wszystkich. W tym celu jeśli jest jakiś problem zapraszamy do kontaktu z nami. Spotkanie nie musi zobowiązywać do dalszej współpracy. Konsultacja czy na żywo czy on line to zawsze korzyść dla obu stron. Dla Was nasza wiedza i doświadczenie, a dla nas promowanie oraz budowanie naszej marki.

W zaistniałej sytuacji publikowania na naszej stronie filmów instruktażowych jednocześnie powstaje nasz kanał na You Tubie. Zapraszamy do jego obserwowania, czyli subskrypcji.