Droga po Top Team

Droga po Top Team Michała Wędzika, a dokładnie po 5 gwiazdek TOP TEAM. Michał zalicza (na razie jeszcze treningowo) kolejny bój. Pistolet z ciężarem 44kg wchodzi lekko i przyjemnie
Dość ryzykowny plan dał spore efekty również w pozostałych ćwiczeniach. Takie sukcesy! 😤😎😀

Zdobycie ogólnopolskiego wyróżnienia od Centrum Kettlebell Poland jest bardzo trudne i wymaga wiele pracy. Głównym problemem jest dopracowanie, czyli wytrenowanie aż 5 konkurencji sportowych. 

4 Następujące ćwiczenia należy wykonać z połową wagi ciała (mężczyźni) 1/3 wagi ciała (kobiety).

  • Pistolet, czyli przysiad na jednej nodze (ćwiczenie na filmie)
  • Pull up, czyli podciąganie nachwytek
  • TGU, czyli Tureckie wstawanie z odważnikiem trzymanym na wyprostowanym ramieniu
  • Press, jedno z najtrudniejszych, a mianowicie wyciśnięcie nad głowę odważnika jedną ręką

5te ćwiczenie obowiązkowe to rwanie odważnika, czyli tzw. Snatch Test 24kg/16kg. Konieczne jest wykonanie minimum 200 powtórzeń w 10 min. To prawdziwy test silnej woli, charakteru, wytrzymałości i kondycji. Nie ma tutaj mowy o strefie komfortu. Konkurencja ta pokazuje kto ile jest wart.

Zapraszamy na Trening Personalny pasjonatów Ketli, których celem nie musi być Top Team ale lubią doskonalić się w treningu tego typu. Prowadzimy treningi personalne ale również zorganizowane grupy Kettlebells.

Osoby z problemami w układzie ruchu, bólami pleców, problemami z sylwetką ale również postawą oraz kobiety w ciąży i po ciąży mogą liczyć na naszą pomoc. Informację o nas nie tylko na naszej stronie, ale również w wizytówce Google.