Trening pod Runmageddon Łódź

Trening pod Runmageddon Łódź to nasze podejście, program i prowadzenia zawodników do ekstremalnego biegu z przeszkodami. Radek Kowalczyk Pasjonat wszelkich form ruchu, który nie poddaje się, pomimo siedzącego trybu pracy, z wiekiem zmienia się w pasjonata coraz trudniejszych sportów. Siłownia, basen, rolki i w końcu po raz drugi ciężki bieg i ogromne wyzwanie, czyli Runmageddon.
Jestem bardzo dumny i zadowolony, że udało mi się pomóc mu w osiągnięciu sukcesu jakim jest poprawienie o ok 13 minut czasu z przed roku na dystansie 6 km. Treningi przygotowujące realizowaliśmy przez okres niecałych 3 miesięcy.
W swojej serii dobiegł 12 na 150 zawodników, a w swojej kategorii 21 na 180.
Świetny wynik. Przeczuwałem, że będzie dobrze Radku jak się w końcowych treningowych workoutach urywa po 2-3 minuty w porównaniu do początku przygotowań. Ogromne Gratulacje 🙂

Nasz trening polegał głównie na poprawie kondycji, siły chwytu oraz utrzymaniu obręczy barkowej w zdrowiu i sile. Szybkość i wytrzymałość miała również ogromne znaczenie. Nie udało się do końca odciążyć Radka 😉 ale jak widać jego sylwetka prezentuje się bardzo dobrze. Podciąganie, padnij powstań, wspinanie, praca przedramion to tylko niektóre z elementów nad jakimi mocno się skupialiśmy. 

Chcesz również dojść do takiej formy jak Radek ? Skontaktuj się z nami tutaj lub przez nasz profil na FB i okienko messenger. Zapraszamy.