Jak zacząć ćwiczyć
Jak zacząć ćwiczyć

Jak zacząć ćwiczyć?

Jak zacząć ćwiczyć? Czy Wy też kiedyś słyszeliście w swojej głowie to pytanie?

Nasza podopieczna podzieliła się z nami swoimi obawami związanymi z rozpoczęciem treningów. Na samym początku wspomina, że towarzyszył jej strach, wstyd i zwątpienie dotyczące tego: „czy może nie lepiej na początku zrzucić kilkanaście kilogramów przez dietę, po to by móc się pokazać na sali treningowej” ? Nic bardziej mylnego!

Poproś o trening personalny

Jeśli nie czujesz się zbyt komfortowo w nowym miejscu gdzie masz rozpocząć trening. Potrzebujesz wsparcia z zakresu ułożenia planu treningowego, diety oraz codziennej aktywności, aby móc cokolwiek zacząć robić zwróć się z prośbą o trening personalny.

Dodatkowym atutem w walce z brakiem pewności siebie oraz skrępowaniem jest studio treningu personalnego. W takim miejscu jesteśmy w stanie zagwarantować komfort, dobre samopoczucie oraz pełną dyskrecję. Kameralna atmosfera, odpowiednia muzyka oraz troskliwy trener zapewnią Tobie idealny start.

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, wytłumaczymy jak podejść do tego tematu. Wyjaśnimy bardzo dokładnie całą metodologię treningową:

jak przygotować się do treningu

jak się rozgrzać

jakie etapy kolejno realizować

czy zakończyć trening mobilizacją, rozciąganiem czy może wyciszeniem

co zjeść po treningu

jak utrwalać i zwiększyć efekt wykonywanych ćwiczeń

Dzięki pierwszemu bezpłatnemu spotkaniu jesteśmy w stanie zdefiniować Twój aktualny stan zdrowia, nazwać  Twoje cele oraz możliwości. Ustalimy stan początkowy oraz najsłabsze ogniwa w Twojej diecie. Podpowiemy jakie w pierwszych krokach wprowadzać zmiany w odżywianiu. Opracujemy kompleksowy plan działania Twojej przemiany w lepszego, zgrabniejszego i pełnego energii człowieka.

Może właśnie przyszło Ci do głowy pytanie: dlaczego nie mogą po prostu pójść na zajęcia grupowe? Pewnie, że możesz. Natomiast nie otrzymasz tak wiele atencji ze strony prowadzącego ze względu na to, że jak sama nazwa mówi są to zajęcia grupowe.

Dodatkowo podczas personalnego treningu jesteśmy w stanie pracować nad Twoimi mocnymi stronami, ale też tymi które wymagają pobudzenia do działania oraz poprawy. Śmiało umów się na pierwszy trening a sam(a) przekonasz się o skuteczności tej formy aktywności fizycznej.